Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Uluslararası nakliyat sektörün de taşınma işlemleri, taşımanın yapılacağı yerin km uzaklığına ve taşıma esnasında kullanılması düşünülen güzergaha göre 24 saat – 30 gün arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bu sürecin sizler için en aza indirgenebilmesi için firmamız yetkilileri ile yapacağınız anlaşma anında bu durumunuzu belirtmenizi tavsiye ve rica ederiz.

Cosmopro Uluslararası Lojistik çalışanlarından birinin iş yerinize gelerek taşınmasını istediğiniz eşyalarınız hakkında şirketimiz yetkililerine rapor bildiren personellerimize verilen isimdir. Ekspertiz faaliyetlerimiz sayesinde sonradan oluşabilecek hata ve problemlerin saf dışı kalarak ideal bir taşınma ile memnun kalmanızı sağlıyoruz. Taşımacılık Hizmeti Satın Alırken Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?Taşımacılık hizmeti tamamen profesyonel kişilerce yapılması gereken ve yardımcı ekipman gerektiren bir hizmettir. Bu hizmeti tercih edecek olan kişilerin tamamen profesyonel ve sigortalı olarak taşıma hizmeti sunan firma ve kurumlardan hizmet almaları önemli bir husustur.

Küresel bir nakliye şirketi olarak dünyanın her yerine deniz, hava ve karadan lojistik sağlıyoruz. Bizi gerçekten dünya çapında bir nakliye şirketi yapan her büyük ticaret pazarında temsilciler var. Bu bize yükünüzün teslimatını kolaylaştıracak gümrük kuralları ve düzenlemeleri hakkında bilgiler verir. Elektronik çevrimiçi izleme yeteneklerimiz ve global dokümantasyon (belgelendirme) uzmanlığımız sayesinde sürecin kontrolünü ve güvenilirliğini sağlıyoruz. Deneyimli personelimiz, tüm nakliye taşımacılığı gereksinimlerinizi ele alırken iyi bir nakliye şirketinde aradığınız güveni bizimle bulacaksınız. Dünyanın önde gelen nakliye şirketlerinden biri olarak, yükünüzü deniz, hava veya kara yoluyla gerekli nakil araçlarına dahil etmek için gereken tüm lojistik imkanlarına sahibiz. Tüm detaylar, yükünüzü gemide, karada veya uçakta almak için kullanılır. Daha da önemlisi, ülke güvenliği ile ilgili endişelerin arttığı bu yeni çağda, iyi nakliye şirketlerinin müşterileri adına uygulaması gereken birçok dokümantasyon (belgelendirme) uyumluluğu alanımız bulunmaktadır. Deneyimli personelimiz, gönderilerinizin tüm hükümet düzenleme kurallarına uymasını sağlamak için tüm belge gereksinimlerini yönetir ve bu da maliyetli gecikmelerden kaçınmaya yardımcı olur. Bir Konteyner Ne Kadar Büyük?20 ′ Genel Amaçlı Konteyner 5.906m uzunluğunda, 2.352m genişliğinde (iç) ve 2.396m yüksekliğindedir. Kapı açıklığı 2.338m genişliğinde ve 2.283m yüksekliğindedir. 40 ′ Genel Amaçlı Konteyner 12.030m uzunluğunda, 2.347m genişliğinde (iç) ve 2.396m yüksekliğindedir. Kapı açıklığı 2.338m genişliğinde ve 2.283m yüksekliğindedir. 20' Konteyneri Ne Kadar Kargo Alır?20 'standart bir kuru kap genellikle yaklaşık 1.150 fit küp tutar. Standart 20 'konteyner, maksimum 24 ton brüt ağırlık için yaklaşık 21 ton yük taşıyacaktır. LCL (Konteyner Yükünden Daha Az) Veya Hava Kargo Gönderileri Için Fiyat Teklifi Almak Için Neden Boyutlara Ve Ağalıklara Ihtiyacınız Var?LCL ve hava kargo sevkiyat oranları, hangisi daha büyükse hacim veya brüt ağırlığa dayanır. Bir gönderinin hacmini hesaplamak için, her parçanın boyutları gereklidir. Hacim ağırlığı gerçek brüt ağırlığı aşarsa, gönderi hacim ağırlığında derecelendirilir. Hacim ağırlığı gerçek ağırlıktan düşükse, gönderi gerçek ağırlıkta derecelendirilir.

Boyutsal ağırlık olarak da bilinen hacimsel ağırlık, dünya çapında taşımacılık ile ilgili çok çeşitli hizmetler tarafından kullanılmaktadır. Amaç, bir parsel, paket veya paletin bir araç veya depolama alanında kapladığı gerçek alanı hesaba katmaktır. Bir araç veya depolama alanı, alanın verimsiz kullanımını sağlayan ağırlık kapasitesine ulaşmadan çok önce hacimli, hafif eşyalarla hızla doldurulabilir. Bu nedenle, hacimsel ağırlık bunu dikkate alır ve faturalanacak uygun miktarı belirlemek için gerçek ağırlıkla karşılaştırmak için kullanılır.

Rusya nakliye ve lojistik ithalat ve ihracat hizmeti sunuyoruz. Uluslararası karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, intermodal taşımacılık, ile tedarik zinciri yönetimi alanlarında müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler üretiyoruz. Gümrük, depo, sigorta ihtiyaçlarınız için sizlere çözüm ortaklarımız ile tedarik kolaylığı sağlıyoruz. FMCG, otomotiv, perakende, kozmetik, tekstil, elektronik, demir-çelik, orman ürünleri, yapı malzemeleri, inşaat, sağlık başta olmak üzere her sektöre hizmet vermekteyiz.

+90 (534) 738 87 16 no lu numarayı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.