Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

İhracat Danışmanlık Hizmeti

Cosmopro, ürünlerinin ihracatını yapmak isteyen firmalarımıza ihracat danışmanlık hizmeti altında profesyonel ve kurumsal çözümler sunar. Cosmopro sizi, sektörü, ürünlerinizi, rakiplerinizi, ihracat yapan diğer ülkeleri, muhtemel ithalatçıları resmi verilere dayanarak inceler ve size bir ön araştırma raporu sunar. Ön araştırma raporu firmanızın uluslararası arenadaki hareket kabiliyetini size göstermiş olur.

Öncelikle ihracat yapabilme yetisi kazandırılan firmanız, uluslararası arenada kolay ulaşılabilir hale getirilir. Hedef pazar belirleme, hedef ülkeler belirleme, ithalatçı tespiti, ihracat operasyon yönetimi, akreditif okuma ve kabulü, uluslararası nakliye, sigorta işlemleri, gümrükleme işlemleri ve iç nakliye işlemlerinin tamamı Cosmopro tarafından yürütülür.

Cosmopro kendine has teknikler ile boşa zaman harcamadan doğru zamanda, doğru müşteri ile temas kurarak sizi ve ürünlerinizi tanıtır. Numune gönderimi ve ürün onaylanmasına müteakip proformalar hazırlanır. Ödemelerin takibini yapan Cosmopro ürünlerinizin ihracatını gerçekleştirir.

Size Sağladığımız Faydalar Nelerdir?

Profesyonel Yönetim
Düşük Maliyet
Pazarlama Performansı
Finansal Fayda
Yaratıcı Fikirler
Bağımsız Operasyon